Hoşgeldin!

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Aramıza katılarak bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin. Üye Ol!

Birçok insan elolarını nasıl yükseltebileceklerini durmadan araştırmaktadır burada önemli olan elonuz değil sizin kendi kişisel yeteneğinizi nasıl daha iyi yapabilecek olmanızdır. Kısacası önemli olarak soracağınız soru nasıl kişisel yeteneğimi arttırabilirim?

1.Alıştırma Yapın: Evet Kesinlikle alıştırma yapmalısınız daha çok oynamalı ve oyuna daha çok odaklanmalısınız bu işin en kesin ve gerçekçi yoludur daha kısa bir yolu kesinlikle yok.

2.Refleks ve Seçimler: Ne yaptığınızı düşünmeli, nasıl gelişeceğini öngörmeli ve neden o şekilde oluşacağını iyi bilmelisiniz. Yaptığınız seçimlerin iyi ya da kötü olduklarının farkında olmak önemlidir bu şekilde doğru olanı yapmaya doğru yöneleceksinizdir. Şunu unutmamalısınız ki birçok arkadaşımız “benim düşüncelerim güzel bu eloda olmamalıydım” veya “ne yaptığımın farkındayım bir dahaki sefere olmayacak” demek size bir şey kazandırmaz önemli olan seçimler ve sonuçtur.

3.Sorumluluk Alın: her Elonuzun düşük olma sebeplerini zaman başkalarında aramayın.
Örnek: “ilk oyunumda 50 elo kaybettim sonra düşük elolarla girerek oyunları kaybettim ”gibisinden önyargılardan kurtulun.

5.Oynayabilceğiniz En İyi Kişilerle Oynayın: Evet bunu yapmak size stream izlemekten çok daha fazla yetenek kazandırır. Sizinle aynı oynayışa sahip olan ya da sizden kötü olan arkadaşlarla oynamaktan kaçının çünkü hata yaptığınızda birbirinize suç bulursunuz bu olmasındansa solo girin bu sizin için daha iyidir.( bu arda arkadaşlarınızla girmeyin derken seçiminizi siz yapın nede olsa bu bir oyun amaç eğlenmek )

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Aramıza katılarak bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin.