Hoşgeldin!

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Üye olmana gerek olmadan sen de bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin. 

#54
İlk önce oyuna girerken hiç birşekilde chate küfür argo v.b şeyleri yazmaman lazım neden çünkü bunlar takımın moralini bozar ve oyundan soğurlar kendine bir koridor seçmen lazım mesela solo seçelim ilk başta oynuyacağın heroyu seçmen lazım özellikle metada olması daha iyi olur çünkü metadakiler daha güçlü oluyor...
Darius seçelim biz soloya gittiğiniz zaman lanede oldukça minyon kaçırmamaya bakın. minyon 10 altın veriyor ne diyip geçmeyin 10 minyon 100 altın 5 dakkada etti sana 400 altın bir item çıkabiliriz oyun başında adamdan üstün olmaya bakmayın adamı baskı altına almayın sadece minyona odaklanarak minyon yapın taba basarak ne kadar minyon yapmış oldugunuzu görebilirsiniz adamı minyonda yendiğiniz zaman mesela sen 120 minyon kesmissin adam 50 o zaman rahatça o adamı kesebilirsin base atmayı unutmayın bu arada. ondan sonra mini haritayı kontrol etmeyi unutmayın sağ altta olur o en çok önemlisi adamın üstüne gitmeyin kule altı kalıp safe oynuyabilirsiniz. mini haritaya bakmanızı öneririm neden çünkü adam gang atarsa yani baskın atarsa jungle : orman ölürsünüz o yüzden minyon kaybedersiniz siz laneye tekrar dönene kadar . bilgim bu kadar okuduğunuz için teşekürler.

Üye olmadan da konulara cevap yazarak fikrini aktarabilirsin. Ama unutma ki üye olmak sana birçok ayrıcalık kazandıracaktır! Seni aramızda görmekten memnun olacağız! :)