Hoşgeldin!

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Üye olmana gerek olmadan sen de bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin. 

#53
yasuo NASIL OYNANIR ? TEKNIKLERI NELERDIR ?​
yasuo kırılgan bir karakterdir. Eğer ona çok güvenip 2-3 kişi arasına girerseniz yanarsınız yalnız iyi bir can çalma
ve Kritik ihtimaliniz varsa 3 Kişiyi full canla alırsınız (tabii oynarken kanter içinde kalırsınız ayrı mesele) yasuonun Özelliği oyunun 10. dakikalarında bile %100 Kritik olma şansı var olmasıdır.Hayalet Dansçı ve %20 Kritik veren bir item almalısınız Bu 2 item sizin Q nuzu ve düz vuruşlarını Yüksek oranda yükseltir bu 2 sini aldıktan sonra Vampiri ağsa almalısınız ki can yenileyebilesiniz böylece koridorda uzun süre kalabilir ve 1 vs 1 savaşlarda Rahatlıkla kazanabilirsiniz.

"önce Q mu E mi açmalıyım?" Karşınızdaki karaktere bağlı olarak Skill açmalısınız. örneğin karşınızdaki Ahriyse E açmalısınız çünkü ahrinin çoğu skili yetenek skilidir ve ahri uzaktan vuran bir karakterdir. Yani E açarak hem skillerini dodgeleyeceksiniz (Engelleyeceksiniz) hemde bi anda yanına yaklaşıp hasar vericeksiniz. Eğer karşınızdaki yasuo ise Q açmalısınız çünkü yasuoya yaklaşırsanız hasar alırsınız.

Düşük seviyelerde Q atarken hem minyona hemde Şampiyona tutturmaya çalışın bunu becerirseniz Koridorda çok rahat ediceksiniz inanın. En iyi yeteneklerden biride yasuonun E si ile duvardan geçme mekaniğidir. Bu tekniğin anlatımı oldukça zordur internette bolca video için orada taklımayacağım. Iyice ustalaştıktan sonra E Q Sıçra R kombosunu kullanabilirsiniz internette "E Q FLASH" kombosu olarak geçer bununda anlatımı bi hayli zor yani zor değil ancak yaparken sıkıntı yaşayabilirsiniz. İzlemek en iyisi.

"yasuoda hangi skilli güçlendirmeliyim ilk olarak?" ilk olarak hangi skilli açtınız ? yada hangi skilli açmalıydınızsa o skilli güçlendirmelisiniz örneğin ahriyle savaşırken E güçlendirin.

Konumuzun Sonuna Geldik ellerim ağrıdı artık :) Eğer bu konu işinize yaradıysa tavsiye vermek isterseniz üye olup yorum yazabilrisiniz iyi oyunlar.

Üye olmadan da konulara cevap yazarak fikrini aktarabilirsin. Ama unutma ki üye olmak sana birçok ayrıcalık kazandıracaktır! Seni aramızda görmekten memnun olacağız! :)