Hoşgeldin!

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Üye olmana gerek olmadan sen de bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin. 

Kullanıcı avatarı
Yazan: leopxieo
#52
Selamlar, Bugün sizlere League of Legends oyunundaki yasuo adlı karakter için teknikler vericeğim.
yasuo oyuncular arasında "VeIed Herosu" olarakta anılır. aslında bu tabirin sebebi yasuo karşısında
oynamakta zorlanılmasıdır. aslında yasuo çok kırılgan bir karakterdir. Yani bu tabiri kullananlar
genellikle düşük ligdekilerdir (Bronze,Silver)

Pasif - yasuo hareket ettikçe yük toplar yükler azami derecede toplandığında hasar yerse o bir yasuo kalkan kazanır.

Yetenekleri :

Q - yasuo kılıcını düz bir şekilde gösterilen yere vurur vurduğu yer hasar alır ve yasuo 1 Q Yükü kazanır. Yükler 3 tane olduğunda yasuonun etrafında rüzgarlar eser ve diğer Q su diğeri gibi olmaz. Eğer q ları arasında çok fazla beklerse Q yükleri iptal olur.

3Q - yasuo Kılıcıyla vurmak yerine kılıcıyla bir rüzgar çıkartır. Rüzgar düz bir çizgide uzunca ilerler.Rüzgara değen rakipler havaya uçar. (Patlamazlar havaya uçarlar sadece yanlış anlamayın)

W - yasuo Rüzgardan bir duvar açar. Hiçbir uzak vuruş skili yada düz vuruşu bu duvardan geçemez. Zaten bu yüzden duvarın bekleme süresi yaklaşık 20 saniyedir.

E - yasuo bir hede doğru atılır. Eğer hedefe çok yakınsa içinden geçer. Eğer hedefe biraz uzaksa Ona doğru atılır, yaklaşır ve içinde durur.

R - Her şampiyon gibi yasuonunda ultisi vardır. 6. Seviyede açılan bu özellik Havaya uçan rakipleri 1 saniye daha havada tutarak onlara hasar verir. Eğer ulti atıcağınız kişiye sırtınız dönükse Ulti atamazsınız. Ulti attıktan sonra yasuo yüksek değerlerde zırh delme kazanır yani ulti attıktan sonra adama saldırabilmelisiniz. örneğin kuleye yakın bir bölgede ulti atmak düşük seviyelerde tehlikelidir.

/ İyi Oyunlar * By Leo

Üye olmadan da konulara cevap yazarak fikrini aktarabilirsin. Ama unutma ki üye olmak sana birçok ayrıcalık kazandıracaktır! Seni aramızda görmekten memnun olacağız! :)