Hoşgeldin!

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Aramıza katılarak bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin. Üye Ol!

By yusufcanavcii
#57
Config dosyası çözümü
Autoexec.cfg adlı config dosyasına veya kullandığınız başka bir config dosyasına con_enable “1″ kodunu eklerseniz bu sorun ortadan kalkar.

CS GO oyunu çalıştırma seçenekleri(başlatma seçenekleri) ile çözüm
Steam'e giriyoruz, ardından Kütüphane bölümüne girerek Counter-Strike: Global Offensive oyununa sağ tıklıyoruz ve özellikler bölümüne girerek başlatma seçeneklerine -console komutunu yazıyoruz.

CS GO Seçenekler bölümü ile kolay çözüm
Kütüphane bölümünden Counter-Strike: Global Offensive oyununa giriyoruz ve seçenekler bölümüne tıklıyoruz.Ardından oyun ayarları bölümüne girerek geliştirici modu etkin seçeneğine tıklıyoruz.

CS GO seçenekler bölümü klavye ayarları ile çözüm
Counter-Strike: Global Offensive'e tekrar giriyoruz ve seçenekler bölümüne tıklayarak klavye/fare ayarları bölümüne giriyoruz.ToggleConsole yerine F9 tuşunu adayın, artık her oyuna girdiğinizde F9 tuşuna basarak konsolu açabilirsiniz.
:kalpli2: BOL FRAGLAR IYI OYUNLARR :kalpli2:
#58
CS:GO görüntü ayarlarında meydana gelen Failed to create D3D device hatasına çözüm olarak aşağıdaki ayarları yapın.

Steam > Kütüphane > CS:GO > Özellikler > Çalıştırma seçeneklerine -opengl , -windowed veya -w 1024 -h 768 yazarak sorunu çözebilirsiniz.

1024×768 yerine oynadığınz çözünürlüğü yazabilirsiniz.

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Aramıza katılarak bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin.